MENU KISAYOL

Kapat

Kapat

bilgi@eylulsifa.com.tr
0212 909 14 74

Sosyal Medya

ÜYE GİRİŞİ
E-mail Adresi

Şifre
Şifremi Unuttum ÜYE OL
bilgi@eylulsifa.com.tr
0212 909 14 74

Sosyal Medya

ÜYE GİRİŞİ
E-mail Adresi

Şifre
Şifremi Unuttum ÜYE OL
E-mail veya Telefon veya Tc Kimlik No

Telefon Numaranızı veya Email yada Tc Kimlik numaranızı yazın


Sık Sorulan Sorular

Sistemin İşleyişi
Yayıncı, Eylül Şifa Kozmetik Ortaklık Programına üye olur. "Bana Özel" -> Ürünler bölümünden web sitesine uygun olan ürünün banner kodlarını alır ve sitesine yerleştirir. Ziyaretçi yayıncının sitesinde bulunan bannere tıklayıp ürünün sitesine gider. Eğer ürünü beğenip sipariş verirse ilgili ürünün komisyon bedeli Müşteri Panelinize eklenir. Ayrıca bu durumdan SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Kargolama Nasıl Oluyor ?

Ziyaretçi sipariş verdiğinde ilgili bölüm ürünün onayı için müşteri ile iletişime geçer. Müşteri onay verirse aynı gün ürün kargoya verilir. Bu adımları Müşteri Panelinizden takip edebilirsiniz.

Ödemeler Ne Zaman Yapılıyor ?

Müşteri ürünü teslim aldığı gün siparişiniz tamamlanır. Ardından alacaklı olarak bakiyenize ilgili ürünün komisyon bedeli eklenir. Dilerseniz hemen talepte bulunup ödemenizi alabilirsiniz.


Hangi Tür Sitelerde Kullanabilirim ?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasalarına aykırı yayın yapan siteler haricinde tüm web siteleri, sosyal medya sitelerinde kullanabilirsimiz.
 

Ödeme Seçenekleri Neler ?

Ziyaretçiciler almak istediği ürünü kapıda nakit, kapıda kredi kartı, online kredi kartı ve banka havalesi ile alabilir. Her durumda da komisyon bedeliniz Müşterl Panelinize yansır.

Ürünler İşe Yarıyor mu ?

Ürünlerimiz patentli ürünler olup, piyasadaki ürünlerin üstündedir. Ürünler Eylül Şifa Kozmetik'e ait olup, stok sorunu yoktur.

İade ve İptal İşlemleri

Herhangi bir sebepten dolayı müşteri siparişini iptal ederse bu durum Müşteri Panelinizde gözükür. Dolayısı ile neden iptal edildiğini görebilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesinden ve bilinirliğinden dolayı iade oranı yok denecek kadar azdır.

Para Transferi

Yayıncının Türkiye'de bulunan bir bankada hesabı olması gerekiyor. Müşteri Panelinden Banka bilgilerim sekmesinde ki bu alana banka bilgilerini girebilir.
 

Kesinti Oluyor mu ?

Yayıncı hiçbir şekilde ödeme yapmaz. Kendisine yapılan ödemelerde bile Havale/EFT ücreti ödemez.


Diğer soru veya sorunlarınız için lütfen iletişim sayfasından bize ulaşınız.