MENU KISAYOL

Kapat

Kapat

bilgi@eylulsifa.com.tr
0212 909 14 74

Sosyal Medya

ÜYE GİRİŞİ
E-mail Adresi

Şifre
Şifremi Unuttum ÜYE OL
bilgi@eylulsifa.com.tr
0212 909 14 74

Sosyal Medya

ÜYE GİRİŞİ
E-mail Adresi

Şifre
Şifremi Unuttum ÜYE OL
E-mail veya Telefon veya Tc Kimlik No

Telefon Numaranızı veya Email yada Tc Kimlik numaranızı yazın


hakkımızda

Kozmetik, çok büyük bir hızla gelişen, daima son trendlerin takip edildiği, moda endüstrisinin de yakından ilgi duyduğu kocaman bir sektör. Eylül Şifa Kozmetik olarak bu büyük sektörün içinde fark yaratmak ve Türkiye kozmetik tüketicisi ile en iyi ürünleri buluşturmak adına başladığımız bu yolculukta önceliğimiz "sağlık" oldu.

Bu nedenle çeşitli kimyasallarla oluşturulmuş, insan sağlığını tehdit eden kozmetik ürünler yerine organik olanı, yani gücünü bitkilerden alanı tercih ettik. Kişisel bakım, güneş ürünleri, bebek ürünleri, sedef egzama, vitiligo, varis ve cilt bakım kremleri gibi sıkça tüketilen bu ürünler organik sertifikaya sahip olmasının yanı sıra herhangi bir cilt rahatsızlığı olanlara bile doktorlar tarafından tavsiye ediliyor. Eylül Şifa Kozmetik olarak amacımız mükemmel hizmet kalitesi ile tüketicilerimize katma değerinin en yüksek olduğu markaları kolay ulaşılabilme koşulu ile internet ve eczaneler vasıtasıyla ulaştırmak.

Organik kozmetik pazarının gelişimine katkıda bulunmak, müşteri memnunuyetine öncelik vermek, verilen hizmeti dünya standartları kalitesine çekmek ve satış&dağıtım ağını her geçen gün geliştirmek ise Eylül Şifa Kozmetik'in amaçları arasında. Cildinizin şimdikinden daha çok değeri hakettiğini düşünüyorsanız, siz de hemen organik kozmetik ile tanışın!

Eylül Şifa Kozmetik'e hoşgeldiniz…